Firma

Szanowni Państwo !

Jesteśmy firmą oferującą stolarkę otworową z PCV i AL oraz bogaty wybór usług i wyrobów stalowych dla budownictwa przemysłowego i maszynowego.

Mamy w swojej ofercie wysokiej klasy wyroby z PCV i AL bazujące na znanych i sprawdzonych systemach firmy Gealan, Ponzio, Aliplast, Alusystem.

Dzięki naszemu zapleczu produkcyjno - technicznemu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane konstrukcje ogrodów zimowych, witryn, fasad, zadaszeń itp.

Najnowszym profilem naszej działalności jest montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz obudowa obiektów przemysłowych i mieszkalnych blachami, panelami, kasetonami stalowymi, płytami warstwowymi czołowych producentów materiałów stalowych firm BalexMetal, Kingspan, i innych.

Współpracując z wieloma znanymi i doświadczonymi firmami projektującymi i wytwarzającymi konstrukcje stalowe oraz mając w swoich szeregach doświadczonych pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość oferowanych wyrobów i usług, profesjonalną obsługę i fachowy serwis.

 

Zapraszamy do współpracy.